Wróć

TE Connectivity przejmuje ERNI

TE Connectivity (TE), światowy lider na rynku złącz i czujników, podpisał ostateczną przejęcia ERNI Group AG (ERNI), znanej ze swoich rozwiązań na rynki automatyzacji przemysłu i motoryzacji.
Opublikowano: 2021-07-15

Przejęcie ERNI uzupełnia szeroką gamę złącz TE, szczególnie w zakresie szybkich i precyzyjnych złączy do automatyzacji przemysłu, motoryzacji, medycyny i innych zastosowań przemysłowych. ERNI zwiększa możliwości technologiczne i produkcyjne TE oraz gamę oferowanych rozwiązań złącz na płytach głównych, a także poszerza bazę klientów TE i jej obecność w kilku atrakcyjnych segmentach rynku.

‘Cieszymy się, że możemy powitać zespół ERNI w TE’ powiedział Vish Ananthan, starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu przemysłowego TE. ‘Łącząc szeroką ofertę przemysłową TE, skalę produkcji i szeroką bazę klientów z wiodącymi na rynku produktami ERNI, głęboką wiedzą techniczną i możliwościami produkcyjnymi w Europie i Azji Południowo-Wschodniej, możemy znacznie zwiększyć wartość dodaną, jaką oferujemy naszym klientom. Wspólnie będziemy wprowadzać innowacje związane z miniaturyzacją, integralnością sygnału, wyższą prędkością przesyłu danych i wymaganiami dotyczącymi zasilania oraz niezawodnością produktu, której oczekują nasi klienci podczas projektowania aplikacji’.

‘Dzięki TE ERNI zyskuje dostęp do światowej sieci sprzedaży i głębokiego technologicznego know-how’ - powiedział dr Christoph Weiss, delegat zarządu ERNI. ‘Wysoce doceniamy silne zaangażowanie TE we wprowadzanie innowacji w naszym portfolio produktów i nie możemy się doczekać obiecującej przyszłości’.

Oczekuje się, że transakcja zostanie zamknięta do końca bieżącego kwartału, po otrzymaniu wymaganych zgód regulacyjnych.

https://sklep.semicon.com.pl/shop2/index.php?lang_id=3
https://sklep.semicon.com.pl/shop2/index.php?lang_id=3