Wróć

Zwiększ bezpieczeństwo podczas prac serwisowych i konserwacyjnych

Zmniejsz liczbę wypadków podczas prac serwisowych i konserwacyjnych na maszynach, stosując blokady Lockout/Tagout.
Opublikowano: 2021-06-30

Każdego roku tysiące pracowników umiera lub doznaje obrażeń podczas wykonywania napraw lub konserwacji urządzeń i maszyn przemysłowych. Wiele z tych wypadków spowodowanych jest niewystarczającym zabezpieczeniem źródeł energii. W Europie istnieją jednak przepisy wymagające wyłączenia i zablokowania („lockout”) wszystkich źródeł energii podczas serwisowania lub naprawy maszyn.

Niezależnie od tego, gdzie chcesz zastosować program Lockout/Tagout, firma Brady będzie Cię prowadzić i wspierać. Nasze kompleksowe rozwiązanie Lockout/Tagout obejmuje innowacyjne kłódki z rozbudowanym planowaniem kluczy, specjalistyczne blokady zabezpieczające, praktyczne oprogramowanie i doskonałe usługi obejmujące identyfikację punktów kontroli energii oraz najlepsze w swojej klasie tworzenie procedur.

Pobierz przewodnik po systemie Lockout/Tagout >>

Większe bezpieczeństwo dzięki procedurom LOTO

Inżynierowie firmy Brady stworzyli tysiące procedur blokowania dla setek firm z różnych branż. Pomogą Ci opracować i wdrożyć najlepsze w swojej klasie, zatwierdzone przez firmę, dostosowane do Twoich potrzeb procedury bezpieczeństwa Lockout/Tagout.

Dostosowane do Twoich potrzeb procedury blokowania wdrażane w Twoim zakładzie:

  • Oparte na najlepszych praktykach i dostosowane do Twoich potrzeb: doświadczeni inżynierowie firmy Brady odwiedzą Twoje zakłady, aby opracować ilustrowane procedury Lockout/Tagout dla Twoich urządzeń
  • Łatwość przestrzegania: procedury umożliwiają etapową realizację zadań przy ograniczonym zakresie szkolenia i są powiązane z etykietami maszyn i punktów kontroli energii w miejscu pracy
  • Łatwość zatwierdzania, edytowania, skalowania i udostępniania: oprogramowanie do zarządzania procedurami LINK360 umożliwia bezproblemową pracę w różnych zakładach i krajach. Drukuj aktualne procedury Lockout/Tagout lokalnie lub udostępniaj cyfrowo za pomocą urządzeń mobilnych.

 

Zapewnij widoczność systemu Lockout/Tagout w miejscu pracy

Zwiększ znaczenie bezpieczeństwa w miejscu pracy i zoptymalizuj wydajność systemu Lockout/Tagout przy użyciu doskonale widocznych tablic cieni dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Tablice cieni zwiększają skuteczność systemu Lockout/Tagout i przyczyniają się do dalszego ograniczenia ryzyka i wypadków związanych z konserwacją.

Chcesz poznać naszą koncepcję personalizowanych tablic cieni? Uzyskaj niestandardowy układ tablicy bez opłat!

 

Zobacz osobę zamiast przedmiotu! 

Bezpieczeństwo ma wymiar osobisty. W pełni spersonalizowane kłódki systemu Lockout/Tagout to niezawodny sposób na osiągnięcie wysokiego bezpieczeństwa konserwacji.

Kłódka Brady SafeKey jest często ostatnią przeszkodą pomiędzy przedwczesnym podłączeniem maszyny do zasilania a wypadkiem podczas konserwacji, który może zaważyć na życiu osobistym i zawodowym. Teraz możesz wydrukować twarz na kłódkach SafeKey, aby wyraźnie zaznaczyć, że ingerencja przy kłódkach naraża ludzi na niebezpieczeństwo.

  • Wysoki poziom personalizacji: dodaj zdjęcie, logo, tekst, numer seryjny i nie tylko!
  • Doskonały efekt wizualny: pełnokolorowy nadruk w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na kłódce
  • Niezawodny nadruk: odporny na ścieranie, chemikalia i promieniowanie UV, do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz

Odkryj możliwości personalizacji kłódek >>

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Brady i skorzystaj z użytecznych wskazówek dotyczących systemu Lockout/Tagout >>

Skontaktuj się z nami:

Ewa Nanek

BRADY Polska

Tel: + 48 22 104 6262

central_europe@bradycorp.com

www.brady.pl

https://www.brady.pl/etykiety-rfid-inteligentne-etykietowanie?sfdc=7014V000002E2Ue&utm_source=techinfopl&utm_medium=web-advertorial&utm_campaign=rfid&utm_content=rfid-solutions&camp=display-pl-awarene