Wróć

Unisystem rozbudował cleanroom

W gdańskiej siedzibie Unisystemu rozbudowano cleanroom do 45 m², dzięki czemu znalazło się w nim dziesięć stanowisk pracy.
Opublikowano: 2020-07-11

Nowy cleanroom spełnia standardy klasy ISO 6 według normy ISO 14644-1 (klasa 1 000 według systemu Federal Standard 209). To odpowiednie warunki do prowadzenia prac w zakresie, np. łączenia wyświetlaczy z sensorami dotykowymi, które realizowane jest metodą air bonding (w planach jest również wprowadzenie technologii optical bonding). To operacje, które muszą być prowadzone w odpowiednim środowisku – aby zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie modułu konieczne jest ograniczenie możliwości wnikania jakichkolwiek zabrudzeń pomiędzy poszczególne jego „warstwy”. Ponadto, w cleanroomie Unisystem możliwe jest również nakładanie na wyświetlacze szkła zabezpieczającego przed uszkodzeniami mechanicznymi, dekoracyjnego czy powłok, m.in. antireflective (AR) lub antifingerprint (AF).

 

‘Niekiedy klienci doceniają możliwość realizowania tego typu zleceń w naszym cleanroomie dopiero w momencie złożenia reklamacji na urządzenia zamówione u zagranicznego dostawcy, np. z Chin. To proces, który znacznie wydłuża się m.in. przez transport towarów. Z doświadczenia wiemy, że czas wysyłki z Polski do Chin przy zoptymalizowanych kosztach może wynosić nawet 10 dni. Naszą przewagą w takich sytuacjach jest możliwość błyskawicznego reagowania’ mówi Radosław Pyter,

Key Account Manager w Unisystem

https://www.ncabgroup.com/pl/wytyczne-projektowe-dla-plytek-pcb/
https://www.ncabgroup.com/pl/wytyczne-projektowe-dla-plytek-pcb/